Elbląg: Jak zatrzymać wakacyjne wspomnienia?

Elbląg: Jak zatrzymać wakacyjne wspomnienia?

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Nad Jarem zaprasza w środę 20 września o godz. 15.00 na zajęcia dla dzieci w cyklu „Kolorowa biblioteka”, podczas których będzie można wykonać ramkę na wakacyjne zdjęcia. Wstęp wolny.

W czasie zajęć w cyklu „Kolorowa biblioteka” mali artyści będą mogli poznać różne techniki plastyczne, rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie oraz spędzić twórczo czas w gronie rówieśników.

– Dla dziecka jego własna twórczość jest przede wszystkim źródłem radości, dobrej zabawy i zaangażowania. Tworząc, dziecko rozwija różne umiejętności, w tym twórczą inicjatywę, pomysłowość, uczy się wiary we własne siły i możliwości twórcze – opowiadają o zajęciach panie bibliotekarki z filii nr 4.

Podczas najbliższego spotkania dzieci wykonają ramki na zdjęcia z wakacji (do ozdobienia ramek posłużą różne materiały z recyklingu, takie jak kolorowe nakrętki, guziki, gazety i inne).

Więcej informacji:

Filia nr 4

ul. Ogólna 59

tel. (55) 625 60 90/91

e–mail: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl

  Aleksandra Buła Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16449 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.