Ekskluzywny seans w gronie bliskich – Multikino zaprasza do udziału w aukcji WOŚP

Ekskluzywny seans w gronie bliskich – Multikino zaprasza do udziału w aukcji WOŚP

Jak co roku Multikino czynnie wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z 27. Finałem zaprasza do udziału w wyjątkowej aukcji. Przedmiotem licytacji w ramach zbiórki WOŚP jest ekskluzywny seans w gronie najbliższych w wybranym Multikinie w Polsce.

To prawdziwa gratka dla kinomanów – zwycięzca licytacji WOŚP ma możliwość uczestniczyć w wyjątkowym seansie w Multikinie. Dlaczego wyjątkowym? Ponieważ sam zadecyduje, kto weźmie w nim udział – może zaprosić bliskich i znajomych. A co najważniejsze – samodzielnie wybierze film z aktualnego repertuaru Multikina, który chciałby obejrzeć na wielkim ekranie.

Dodatkową atrakcję jest zwiedzanie kina i okazja do zajrzenia tam, gdzie żaden widz na co dzień nie ma wstępu. Zespół Multikina oprowadzi m.in. po projektorni, pokaże wyświetlanie filmu z perspektywy okienka projektora czy wyjaśni, jak wygląda obsługa sal kinowych.

To nie jedyne działania Multikina na rzecz Fundacji WOŚP. Sieć kin znalazła się w gronie ogólnopolskich partnerów wspierających 27. Finał. 13 stycznia w 32 obiektach znajdujących się w całej Polsce spotkać będzie można wolontariuszy zbierających na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dodatkowo Multikino zaprasza wszystkich wolontariuszy WOŚP, którzy będą chcieli ogrzać się, na ciepłą herbatę.

Multikino objęło także patronatem bieg „Policz się z cukrzycą” organizowany w Warszawie w dniu Finału. Jak co roku uczestnicy pobiegną na dystansie 5 km po głównych ulicach stolicy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.