„Dwieście lat!” zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce

„Dwieście lat!” zaśpiewali w DPS w Wielkiej Nieszawce
Fot. DPS w Wielkiej Nieszawce

30 lipca 2020 roku pani Joanna Ziółkowska, mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce, świętowała swoje setne urodziny.

Dołączyła tym samym do grona rówieśników uhonorowanych marszałkowskim medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis dla najstarszych mieszkańców regionu, świadków odradzającej się ojczyzny.

Pani Joanna każdego dnia udowadnia, że w tak sędziwym wieku można zachować poczucie humoru i pogodę ducha. Życzliwa, otwarta, zaangażowana i skora do pomocy – tak mówią o niej opiekunowie.

Dostojna Jubilatka świętowała urodziny w ogrodzie na terenie Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce. Było kameralnie, a jednocześnie radośnie, miło i momentami wzruszająco.

Z gratulacjami i życzeniami dobrego zdrowia u Jubilatki pojawił się także wicestarosta toruński Michał Ramlau. W imieniu marszałka Piotra Całbeckiego medal wręczył seniorce radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Jacek Gajewski. Na uroczystość przybył również wójt Gminy Wielka Nieszawka Krzysztof Czarnecki.

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy pani Joannie długich lat w zdrowiu, spokoju i w otoczeniu bliskich.

Źródło: powiattorunski.pl
Fot. Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce
Print Friendly, PDF & Email