DamNaSport.pl – cała Polska wspiera sportowców!

DamNaSport.pl – cała Polska wspiera sportowców!

 

Wystartowała platforma DamNaSport.pl – pierwsza w Polsce platforma crowdfundingowa stworzona z myślą o młodych, zdolnych sportowcach, którzy z różnych przyczyn mają trudny start. Wspólnie odkrywamy lokalne talenty, pomagamy im pokonywać bariery i osiągać sportowe sukcesy.

Niemal w każdej polskiej miejscowości spotkać można sportowców z pasją, którzy wykazują się dużą determinacją i odwagą w dążeniu do celu. Wytrwałość, motywacja, zdrowy tryb życia – ich postawa może być inspiracją dla wielu. Każdy z nich to kandydat na mistrza sportu, który dzięki DamNaSport.pl i wsparciu ze strony społeczności ma szansę pokonać wszelkie bariery i osiągnąć sportowy sukces.

DamNaSport.pl to platforma crowdfundingowa, poprzez którą sportowcy mogą zorganizować zbiórkę pieniędzy na cele związane z rozwojem ich kariery sportowej – np. na zakup sprzętu sportowego, czy wyjazd na zawody. Istotą crowdfundingu jest angażowanie społeczności – zachęcanie dużej grupy osób do wspierania celu poprzez wpłacanie nań niewielki kwot. W zamian za udzieloną pomoc wspierający otrzymują drobne upominki oraz są na bieżąco informowani o tym, w jaki sposób ich pieniądze zostały spożytkowane. Czują tym samym, że sukces sportowca to pośrednio również ich sukces. Sportowcy z kolei, oprócz wsparcia materialnego, zyskują grono zaangażowanych fanów, stale zagrzewających ich do zdrowej sportowej rywalizacji. Obie strony wygrywają!

  inf.nadesłane DamNaSport.pl Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 13067