Strona 2 z 1535

 • Elbląg Drużyna pierwszej pomocy
  Młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu (ul. Grottgera 71 ) włączyli się w realizację wielkiego i szlachetnego przedsięwzięcia pod hasłem „Uruchom serce bliźniemu”.
   więcej
  Twoje miasto
 • Sport W Piastowie grali w siatkówkę
  W miniony weekend (16–18 czerwca) w Piastowie koło Elbląga odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Osób Niepełnosprawnych zorganizowane przez IKS „Atak”.
   więcej
  Sport i rekreacja
 • Społeczeństwo ZUS rozpoczął wysyłkę blisko 19 mln listów
  Każdy kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić wielkość odłożonych składek oraz wyliczoną hipotetyczną emeryturę.
   więcej
  Informacje bieżące
 • Społeczeństwo Tomasz Kozłowski skacze dla podopiecznych Anny Dymnej
  21 czerwca 2017 r. Tomasz Kozłowski, psycholog, konsultant i trener personalny, który ma na koncie między innymi najwyższy w Europie skok na spadochronie ze stratosfery (10735 m), dokona niezwykłej rzeczy. W dniu swoich 48. urodzin zamierza oddać 48 skoków spadochronowych, dla osób chorych i niepełnosprawnych.
   więcej
  Informacje bieżące
 • Toruń Pomogą seniorom i niepełnosprawnym
  Cztery kolejne kluby samopomocy: na Podgórzu, Bydgoskim Przedmieściu, Mokrem i Rubinkowie mają zostać utworzone w Toruniu w ramach projektu „Rozwój usług opiekuńczych w Gminie Miasta Toruń”. Toruń stara się o dofinansowanie w wysokości 1,8 mln zł. Nad uchwałą pochylą się radni 22 czerwca 2017 r.
   więcej
  Informacje bieżące
 • Olsztyn Aktywizacja zawodowa za środki unijne
  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotowuje dwa nowe projekty mające na celu wsparcie osób bezrobotnych i wykluczonych społecznie. Pomogą organizacje pozarządowe, dofinansuje Unia.
   więcej
  Informacje bieżące
 • Społeczeństwo Konferencja ”Konsultacje+” w Szczecinie
  Oddział Zachodniopomorski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza na konferencję organizowaną w ramach projektu pn. „Konsultacje +" która odbędzie się w dniu 23 czerwca w Szczecinie.
   więcej
  Informacje bieżące
 • Prawo Nawet 1500 zł grzywny za blokowanie numerów alarmowych
  Nawet 1500 zł grzywny lub areszt będzie grozić osobie blokującej numery alarmowe – zakłada prezydencki projekt nowelizacji kodeksu wykroczeń.
   więcej
  Przepisy prawne
 • Elbląg Kolega Mela Gibsona” – monodram Jachimka w bibliotece
  W środę 21 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na monodram pt. „Kolega Mela Gibsona” w wykonaniu aktora Teatru Czwarte Miasto – Adama Dzieciniaka. Scenariusz do spektaklu napisał Tomasz Jachimek – artysta kabaretowy, autor tekstów i konferansjer. Wstęp wolny.
   więcej
  Twoje miasto
 • Społeczeństwo Wypracują model współdziałania
  14 czerwca w Spółdzielni Socjalnej ''Ruczaj'' podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Integracyjnym Klubem Sportowym ''Atak'', reprezentowanym przez Prezesa Tomasza Woźnego, a Zakładem Aktywności Zawodowej w Kamionku Wielkim reprezentowanym przez Kierownika zakładu Stanisława Lechetę.
   więcej
  Informacje bieżące