Będą walczyć o mistrzowskie tytuły

Będą walczyć o mistrzowskie tytuły

Dokładnie za miesiąc – w dniach 23-24 lutego – odbędą się w Elblągu Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych. Dwudniowa impreza taneczna przyciągnie najlepszych tancerzy, znakomitych sędziów, trenerów i publiczność.

W ostatni weekend lutego w hali sportowej przy ul. Kościuszki tancerze walczyć będą na parkiecie będą o tytuły mistrza i wicemistrza Polski FTS w stylu standardowym na rok 2019.

– Organizowane przez nas turnieje taneczne rangi mistrzostw są nie tylko wydarzeniami sportowymi, ale także artystycznymi – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu i prezes FTS. – Specjalnie przygotowujemy scenografię i muzykę, a podczas gali zostaną rozegrane finały poszczególnych konkurencji tanecznych.

Zdobycie medali Mistrzostw Polski FTS daje możliwość startu i reprezentacji kraju na mistrzostwach Europy i świata. Zawodników oceniać będzie międzynarodowe jury, w skład którego wejdą czterej sędziowie z Polski i sześciu sędziów zagranicznych.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Polski FTS w tańcach standardowych objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Bilety na Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych można kupować w kasie CSE „Światowid” oraz on-line (sobota 23.02.2019 – link do systemu sprzedaży on-line, niedziela 24.02.2019 – link do systemu sprzedaży on-line). Rezerwacja telefoniczna i zakup biletów pod numerem telefonu: 55 611 20 76 (kasa czynna w godz. 14.30 – 20.00) oraz w dniu Mistrzostw w kasie biletowej na hali sportowej. Bilet jest ważny cały dzień, a bilety na trybuny dostępne są na trybunę górną lub dolną. Na każdej z trybun miejsca są nienumerowane.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.