Badanie spirometryczne, cholesterol, cytologia - bezpłatnie

Badanie spirometryczne, cholesterol, cytologia - bezpłatnie

Twoja wydolność
17 listopada (czwartek), w Szpitalu Wojskowym w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 będzie można  skorzystać bezpłatnie z badania spirometrycznego, informującego o pojemności płuc i sprawności wentylacyjnej układu oddechowego czyli wydolności oddechowej.
W dniu badania, po otrzymaniu wyniku, lub następnego dnia – w piątek, możliwa będzie konsultacja lekarska.
Badanie odbędzie się w gabinecie nr 114 (I piętro) w Przychodni Specjalistycznej 110 SzW ul. Komeńskiego 35 w godzinach 10.00 – 14.00,
Wymagane są uprzednie zapisy pod nr tel. 239-45-62, tel. wojsk. 31-20-70 lub osobiście.

Uwaga na cholesterol!
Jednocześnie, w tym samym miejscu, będą się odbywać badania poziomu cholesterolu połączone z   konsultacją lekarską. Również i to badanie jest bezpłatne, ale podobnie, jak na spirometrię, obowiązuje rejestracja; tel. jak wyżej.

Bezpłatne badania cytologiczne – codziennie
Małgorzata Adamowicz z Gabinetu Promocji Zdrowia przypominam Paniom, że 110 Szpital Wojskowy realizuje program zdrowotny „Profilaktyka raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 30 – 59 lat”.
Badanie cytologiczne można wykonać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00.  Badanie jest bezpłatne i nie wymaga się uprzedniej rejestracji.

Badanie gęstości kości – za opłatą
Badanie densytometryczne czyli gęstości kości – szyjki kości udowej lub kręgosłupa – będzie można wykonać w dniu 25 listopada (piątek) w godzinach 10.00 – 17.00. Po badaniu będzie można uzyskać bezpłatną konsultację lekarską.
Wymagane są uprzednie zapisy pod nr tel. 239-45-62, tel. wojsk. 31-20-70 lub osobiście.
Cena badania – 25.- zł.

  ESzC Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 640

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.