Konferencja dotycząca boreliozy

Konferencja dotycząca boreliozy

Czujesz się osłabiony? Masz bóle głowy, stawów, mięśni? Pogorszył ci się wzrok? Masz problemy z koncentracją i pamięcią? Źle śpisz, mocno się pocisz, gorzej słyszysz, masz szumy w uszach? Masz kołatanie serca? Zmagasz się z depresją? To tylko niektóre z możliwych objawów podstępnej i trudnej do zdiagnozowania choroby, przenoszonej nie tylko przez kleszcze. 25 września w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się wykład dr Marii Bortel-Badury dotyczący tej choroby.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się co zrobić jeśli ugryzł cię kleszcz i co możesz zrobić by zminimalizować ryzyko ugryzienia oraz jak rozpoznać boreliozę. Nie zabraknie też informacji o innych chorobach odkleszczowych – koinfekcjach, równie niebezpiecznych jak borelioza a także ich metody diagnozowania – jakie badania warto zrobić i kiedy. Terapiach oraz o mechanizmach działania antybiotyków.

– Na spotkaniu dowiesz się dlaczego odpowiednia dieta, wzmacnianie odporności i usunięcie pasożytów jest istotnym elementem w trakcie leczenia oraz poznasz zastosowanie ziół i naturalnych preparatów wspomagających leczenie boreliozy – zachęcają organizatorzy.

dr n. med Maria Bortel Badura – Specjalista farmakologii klinicznej oraz lekarz chorób wewnętrznych Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada również dyplom Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w zakresie Prawa w ochronie zdrowia. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie pracując jako Specjalista ds. badań klinicznych, Koordynator Badań Klinicznych oraz Dyrektor Medyczny w największych polskich oraz międzynarodowych koncernach farmaceutycznych. Jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych w tym: Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich, Towarzystwa Terapii Monitorowanej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce. Do zainteresowań dr Marii Bortel-Badura należy m.in. tematyka związana z leczeniem boreliozy oraz bólu. Przez wiele lat prowadziła szkolenia dla środowisk medycznych.

Ponadto jest orędowniczką naturalnej suplementacji, wspomagającej pracę całego organizmu.

Wszyscy chętni do udziału w konferencji proszeni są o rezerwację pod numerem telefonu 502 711 729. Można też wysłać sms pod ten numer o treści REZERWACJA lub zarezerwuj swój bilet TUTAJ

Ilość miejsc ograniczona!

KIEDY: 25 Wrzesień 2019 (Środa)
GODZINA: 18:00 – 21:00
MIEJSCE: Ratusz Staromiejski
ADRES: Stary Rynek 25 , 82-300 Elbląg
WSTĘP: 20 PLN (poczęstunek w przerwach)

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.