1000 zł dla zwycięzcy

1000 zł dla zwycięzcy

   Redakcja portalu ngo.pl ogłosiła konkurs z okazji 5-lecia swojej działalności. Nagroda główna to 1000 zł.

  “Co to znaczy być dobrym obywatelem, dobrą obywatelką? Jak my, obywatele, bierzemy sprawy w swoje ręce i zmieniamy świat wokół nas?” – taki jest temat prac, na które do 20 sierpnia br. czekają redaktorzy z ngo.pl. Okazją do ogłoszenia konkursu jest nie tylko 5-lecie działalności portalu organizacji pozarządowych, ale także IV Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.

W tekście, (może to być np. esej lub reportaż), należy przedstawić historię, ludzi, udane przedsięwzięcia w otoczeniu pokazujące, że wspólne działania dają wiele dobrego.
  
  Najlepsi autorzy i autorki zostaną uhonorowani nagrodami, a ich teksty opublikowane na stronach portalu i w specjalnym numerze gazeta.ngo.pl, przygotowywanym z okazji IV OFIP. Nagroda główna wynosi 1000 złotych. Redakcja przewiduje także finansowe wyróżnienia.
Teksty będą oceniane przez kolegium redakcyjne portalu www.ngo.pl . Nagrody zostaną wręczone podczas koktajlu z okazji 5-lecia portalu, który odbędzie się w ramach IV OFIP-u w Warszawie, w dnich 22 – 24 września 2005.

Teksty należy przesłać do 20 sierpnia 2005 roku, w wersji elektronicznej na adres: redakcja@portal.ngo.pl (jako załącznik do pliku).

  TF Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 510

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.